Країна виробникУкраїна
Тип коптильні Деревна
Тип копченняГаряче
Кількість рівнів коптильні2
ФормаПрямокутна
Конструкція Цілісна
Матеріал Сталь
Товщина матеріалу2.0 (мм)
Джерело диму Щепа, Опилки
Функція гриль, барбекю.
Комплектація :
Решітка для продуктів2 (шт.)
Піддон для стікання жиру1 (шт.)
Ніжки Нет
Мірна ємність для тирси/тріски
Габаритні розміри Довжина коптильні460.0 (мм)
Ширина коптильні260.0 (мм)
Висота коптильні260.0 (мм)
Вага9.0 (кг)
Розміри коптильної камери Довжина420.0 (мм)
Ширина220.0 (мм)
Висота220.0 (мм)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Конструкция | Цельная |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота коптильни | 260 мм |
| Длина коптильни | 460 мм |
| Источник дыма | Опилки, Щепа |
| Материал | Сталь |
| Тип коптильни | Древесная |
| Тип копчения | Горячее |
| Толщина материала | 2 мм |
| Функция гриль, барбекю | Да |
| Ширина коптильни | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴



