Країна виробникУкраїна
Тип коптильні Деревна
Тип копчення Гаряче
Кількість рівнів коптильні 2
Форма Прямокутна
Конструкція Цілісна
Матеріал Сталь
Товщина матеріалу 2.0 (мм)
Джерело диму Щепа, Опилки
Функція гриль, барбекю
Комплектація Решітка для продуктів2 (шт.)
Піддон для стікання жиру1 (шт.)
Габаритні розміри Довжина коптильні 520.0 (мм) Ширина коптильні310.0 (мм)
Висота коптильні290.0 (мм)
Вага11.0 (кг)
Розміри коптильної камери Довжина470.0 (мм)
Ширина260.0 (мм)
Висота250.0 (мм)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Источник дыма | Щепа, Опилки |
| Источник тепла | Открытый огонь |
| Количество уровней коптильни | 2 |
| Конструкция | Цельная |
| Материал | Сталь |
| Разовая загрузка коптильни | До 5 (кг) |
| Состояние | Новое |
| Тип коптильни | Древесная |
| Тип копчения | Горячее |
| Толщина материала | 2 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Функция гриль, барбекю | Да |
| Размеры коптильной камеры | |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 470 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота коптильни | 290 мм |
| Длина коптильни | 520 мм |
| Ширина коптильни | 310 мм |
| Комплектация | |
| Решетка для продуктов | 2 шт |
Информация для заказа
- Цена: 1 480 ₴





