Країна виробник Украина. Тип коптильні Древесная. Тип копчення Горячее.
Кількість рівнів коптильні 2.
Форма Прямоугольная
Конструкція Цельная
.Матеріал СтальТовщина матеріалу1 (мм)
Джерело тепла Открытый огонь, Горелки
Джерело диму Опилки .
Функція гриль, барбекю.
Комплектація :
Решітка для продуктів 2 (шт.)
Піддон для стікання жиру1 (шт.)
Габаритні розміри Довжина коптильні 520.0 (мм)
Ширина коптильні 310.0 (мм)
Висота коптильні 310.0 (мм)
Вага8.0 (кг)
Розміри коптильної камери Довжина 500.0 (мм)
Ширина300.0 (мм)
Висота290.0 (мм)
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Длина коптильни | 520 мм |
| Ширина коптильни | 31 мм |
| Высота коптильни | 310 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Конструкция | Цельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Толщина материала | 1.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Количество уровней коптильни | 2 |
| Тип копчения | Горячее |
| Функция гриль, барбекю | Да |
| Тип коптильни | Древесная |
| Источник дыма | Щепа, Опилки |
| Размеры коптильной камеры | |
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 500 мм |
| Комплектация | |
| Ножки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 890 ₴




